METALSCENA 03/2018 čoskoro!

Aj keď okolnosti tomu nenasvedčovali, aj keď je všetko vlastne inak, ako by sme si predstavovali, aj tak sa projektu METALSCENA len tak nevzdávame a chceme pokračovať. Nové vydanie je prakticky na spadnutie, ešte to bude pár dní trvať, ale vydanie s označením 03/2018 je vo finalizácii a čoskoro vám dáme vedieť, že je všetko nachystané.

Určite prídu zmeny, hlavná je distribúcia papierového vydania časopisu, ktorá bude od nového vydania výhradne pre predplatiteľov, to vlastne znamená, že papierové vydanie bude vychádzať výhradne pre záujemcov, ktorý si ho aj budú chcieť zaplatiť. Prichádza aj zmena ceny časopisu, kde sme zohľadnili nielen výrobu, ale aj poštovné náklady. O celkových zmenách vo vydávaní magazínu METALSCENA, ktorý sa venuje výhradne slovenskej Hard And Heavy muzike, sa dočítate v novom vydaní, ale postupne všetko zverejníme aj tu na oficiálnej webstránke časopisu.

Nové vydanie ponúka opäť spravodajstvo, rozhovory (WITHIN SILENCE, VIVETRAY, HEAD2DOWN, CONSTANS COMPROMISSUM, ABYSS ABOVE a dalšie), Recenzie a pár postrehov zo živých vystúpení. Veríme, že vydanie bude opäť vizuálne príťažlivé ale hlavne, že sa bude oplatiť ho uschovať pre súkromné archívy...

albbert

22.06.2018 14:24 (163x)