SIGNUM REGIS - nové EP a video „Flag Of Hope“

SIGNUM REGIS vydávajú nové 5 skladbové EP s názvom „Flag Of Hope“a predstavujú ho spoločne s videoklipom k titulnej piesni.

'Ku skladbe Flag Of Hope sme pozvali našich dobrých priateľov, spevákov, ktorí sú všetci nejako prepojení so SIGNUM REGIS. Göran Edman bol spevákom skupiny v začiatkoch a nahral s nami prvý a druhý album. Mayo Petranin (CASTAWAY, SYMPHONITY) bol náš hlavný spevák v rokoch 2014 - 2018, Matt Smith (THEOCRACY) a Samuel Nyman (MANIMAL) boli naši vzácni hostia na albume Exodus z roku 2013, David Åkesson s nami externe spolupracuje od nášho vydania v roku 2019 „The Seal Of A New World'. A, samozrejme, je tu aj náš súčasný spevák Jota Fortinho! Sme veľmi radi, že k tomuto stretnutiu došlo a že sme opäť mohli spolu nahrať muziku. Prinieslo to veľa pekných spomienok. K tomu všetkému sa pridal André Hernandes (ANDRE MATOS), ktorý hrá v skladbe chutnú druhú sólovú gitaru. Už je úplne zrejmé, že rok 2020 nebol ničím výnimočný a ani dobrý, to všetci vieme. Preto veríme, že pieseň o nádeji a nevzdávaní sa je presne to, čo všetci chceme a musíme počuť.“

Nové EP „Flag Of Hope“ môžete získať na svojej obľúbenej hudobnej platforme (Spotify, Amazon Music, iTunes, Deezer, Tidal, ...) alebo v našom vlastnom internetovom obchode na stránke www.signum-regis.com.PR SIGNUM REGIS (úprava albbert)

05.01.2021 00:47 (327x)
Vytvoril JDservice.sk (2007-2021), copyright © 2017 Metalscena