SVIECA VO VETRE - (Ne)poznaní rockeri s druhým albumom

Mladá banda SVIECA VO VETRE vstúpila do šiesteho roku svojej existencie. Po debute s názvom „Zatúlaný pes' prichádza s čerstvou novinkou nazvanou „(Ne)poznaní'.

Chalani sa poznajú prakticky od malička. Aj keď každý z nich je fanúšikom rôznych hudobných štýlov, spojila ich práve tá rocková cesta. „Náš štýl nadobudol konkrétne kontúry až po vydaní druhého albumu. U nás to funguje tak, že každý člen priloží ruku k dielu, povie svoj názor a výsledok je teda súhrou všetkých nás,' povedal spevák skupiny Matej Bezecný s tým, že nahrávanie zabralo skupine zhruba rok.

K druhému albumu pripojila SVIECA VO VETRE aj videoklip, a to k piesni 'Tma'. „Natáčal sa v okolí Beluše. Kamery a strihu sa chopil mladý začínajúci kameraman Christián Ďuriš. Vďaka tomu, že tvoríme dobrú partiu sme sa mohli podeliť aj s nepodareným záberom, ktorý síce vyzeral hrozivo, ale nakoniec všetko dobre dopadlo,' dodal Matej.Aj počas protipandemických opatrení SVIECA VO VETRE pracuje na ďalších nových skladbách. Na album sa všetky nezmestili, a preto ich skupina bude svojim fanúšikom dávkovať postupne.

PR VOLUME PRODUCTION

29.01.2021 15:25 (287x)
Vytvoril JDservice.sk (2007-2021), copyright © 2017 Metalscena