METALSCENAzine SA ZAOBERÁ VÝHRADNE SLOVENSKOU HARD AND HEAVY MUZIKOU.

V papierovej forme je pripravovaný výhradne pre predplatiteľov a vychádza hlavne pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o slovenskú tvorbu, o slovenské kapely a interpretov, ktorí komponujú a tvoria v tejto hudobnej oblasti. Na stránkach časopisu nenájdete svetové metalové mená, pretože si myslíme, že aj tu doma na Slovensku máme svetových muzikantov, ktorím treba dať priestor na prezentáciu ich tvorby a ich názoru. Ak si aj ty podobne postihnutý a baví ťa slovenská Hard And Heavy muzika a chceš sa dozvedieť, čo sa na slovenskej metalovej scéne deje, prípadne si chceš prečítať názory slovenských muzikantov na hudobné dianie, si tu správne.


METALSCENAzine vychádza nepravidelne, ako občasník a kúpiť sa dá výhradne od vydavateľa, teda formou objednávky. METALSCENAzine sa snaží hlavne mapovať dianie na slovenskej Hard And Heavy scéne a suplovať tak archív a historický záznam toho, čo na území Slovenska vzniklo a bolo vydané, či už oficialne alebo neoficiálne. Do tvorby časopisu sa môžeš zapojiť aj ty, ak upozorníš na vznik novej hudobnej formácie, pripadne pošleš odkaz na nový klip alebo inú udalosť. Tiež nás môžeš upozorniť na formáciu, o ktorej by si sa chcel dozvedieť viac a podobne. Prípadne nám daj vedieť ak by si chcel byť spolutvorcom takéhoto časopisu.

Pre záväzné objednanie časopisu METALSCENAzine vyplň a odošli formulár (poskytnuté osobné údaje nebudú nikde zverejnené ani posunuté iným stranám):
Počet vydaní *
Meno a Priezvisko *
Ulica, Číslo *
Obec (Mesto) *
PSČ *
Štát *
Emailová adresa *
Počet výtlačkov *
Poznámka
Spam: 1 + 6 =

* - povinné údaje